Brillant Damenring
Gold 580, Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,95 ct, Arbeit um 1900, RW 53, 2,9 g
12.11.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 12.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.10. - 10.11.2012 |